Hunyadi_fej_03
iskola
"Jézus Krisztus mondja: Aki énhozzám jön, azt én nem küldöm el." János 6,37

Napi ige

Mert én új eget és új földet teremtek, a régire nem is emlékeznek. (Ézs 65,17)

iskola főoldal
ovoda főoldal
Menü
Naptár
Facebook

Irány a Facebook

 
 

Fogadóórák
Cikk dátuma: 2014.07.30 01:00


 

Minden hónap első hétfőjén 17-18 óráig

További konzultációs lehetőségek a pedagógusoknál egyéni fogadóórákon

Minden esetben előzetes egyeztetés szükséges az alábbi email címeken!

NÉV FOGADÓÓRA EMAIL
Bánszkiné Hanyvári Ildikó Hétfő 2. óra banszkine.hanyvari.ildiko@hunyadisopron.hu
Bencsik Szilvia Kedd 3. óra bencsik.szilvia@hunyadisopron.hu
Császár-Parrag Mária Csütörtök 3. óra csaszar-parrag.maria@hunyadisopron.hu
Fentősné Mauczka Anikó Szerda 5. óra fentosne.mauczka.aniko@hunyadisopron.hu
Fonth Zoltán Kedd 4. óra fonth.zoltan@hunyadisopron.hu
Gátasné Kóczán Adrienn Hétfő 4. óra gatas.koczan.adrienn@hunyadisopron.hu
Gergely Zsuzsa Hétfő 4. óra gergely.zsuzsa@hunyadisopron.hu
Halvax Julianna Hétfő 5. óra halvax.julianna@hunyadisopron.hu
Hanyváriné Lengyel Eleonóra kedd 4. óra hanyvarine.lengyel.eleonora@hunyadisopron.hu
Haragó Tímea Csütörtök 5. óra harago.timea@hunyadisopron.hu
Honti Maianna Péntek 4. óra honti.marianna@hunyadisopron.hu
Horváth Eszter Péntek 2. óra horvath.eszter@hunyadisopron.hu
Horváth- Kotzmanek Beáta Hétfő 6. óra horvath.kotzmanek.beata@hunyadisopron.hu
Horváthné Szabó Csilla Csütörtök 4. óra horvathne.szabo.csilla@hunyadisopron.hu
Horváth-Völker Zsuzsanna kedd 4. óra horvath-volker.zsuzsanna@hunyadisopron.hu
Illésné Juhász Aranka Hétfő 1. óra illesne.juhasz.aranka@hunyadisopron.hu
Jagadics Róbert Szerda 5. óra jagadics.robert@hunyadisopron.hu
Juhászné Molnár Zita Csütörtök 3. óra juhaszne.molnar.zita@hunyadisopron.hu
Kabók Szilárd Szerda 1. óra kabok.szilard@hunyadisopron.hu
Kádár Tibor Csütörtök 3. óra kadar.tibor@hunyadisopron.hu
Kander Richárd Hétfő 3. óra kander.richard@hunyadisopron.hu
Kirschlechner Erika Szerda 2. óra kirschlechner.erika@hunyadisopron.hu
Károlyiné Magyar Ildikó Hétfő 3. óra karolyine.magyar.ildiko@hunyadisopron.hu
Kisné Maráz Mónika Szerda 3. óra kisne.maraz.monika@hunyadisopron.hu
Kissné Gosztola Katalin Hétfő 3. óra kissne.gosztola.katalin@hunyadisopron.hu
Kövesdi Tímea Csütörtök 1. óra kovesdi.timea@hunyadisopron.hu
Magyarné Láng Mária Péntek 3. óra magyarne.lang.maria@hunyadisopron.hu
Majercsákné Zelenák Andrea Csütörtök 4. óra majercsakne.zelenak.andrea@hunyadisopron.hu
Meiszter Zsoltné Kedd 3. óra meisztner.zsoltne@hunyadisopron.hu
Mizser Viktória Kedd 5. óra mizser.viktoria@hunyadisopron.hu
Mohammed Azizi Judit Kedd 2. óra mohammed.azizi.judit@hunyadisopron.hu
Mojzes Andrea Hétfő 6. óra mojzes.andrea@hunyadisopron.hu
Móritz Adrienn Hétfő 2. óra moritz.adrienn@hunyadisopron.hu
Nádudvari András Hétfő 1. óra nadudvari.andras@hunyadisopron.hu
Nagy Tamara Hétfő 4. óra nagy.tamara@hunyadisopron.hu
Nagy-Stinner Ágnes Hétfő 2. óra nagy-stinner.agnes@hunyadisopron.hu
Németh Adrienn Kedd 2. óra nemeth.adrienn@hunyadisopron.hu
Nyesőné "Nagy Zsuzsanna Hétfő 5. óra nyesone.nagy.zsuzsanna@hunyadisopron.hu
Oszvald Enikő Kedd 3. óra oszvald.eniko@hunyadisopron.hu
Palkovits Tamás Hétfő 3. óra palkovits.tamas@hunyadisopron.hu
Pödörné Petróczi Henriett Szerda 6. óra podorne.petroczi.henriett@hunyadisopron.hu
Raffai Balázs Csütörtök 5. óra raffai.balazs@hunyadisopron.hu
Schöll Krisztina Csütörtök 4. óra scholl.krisztina@hunyadisopron.hu
Stánicz Ferenc Csütörtök 1. óra stanicz.ferenc@hunyadisopron.hu
Szabó Luca Dorottya Hétfő 6. óra szabo.luca.dorottya@hunyadisopron.hu
Szabó Márta Szerda 4. óra szabo.marta@hunyadisopron.hu
Szabó-Darida Ágnes Kedd 4. óra szabo-darida.agnes@hunyadisopron.hu
Szabóné Keresztény Dóra Hétfő 4. óra szabone.kereszteny.dora@hunyadisopron.hu
Tajtiné Sz. Katalin Kedd 5. óra tajtine.szantho.katalin@hunyadisopron.hu
Tisza Anita Kedd 5. óra tisza.anita@hunyadisopron.hu
Tóth-Grobits Zsuzsanna Szerda 5. óra toth-grobits.zsuzsanna@hunyadisopron.hu
Török Eszter Szerda 3. óra torok.eszter@hunyadisopron.hu
Weisz Gabriella Hétfő 3. óra weisz.gabriella@hunyadisopron.hu
Matus Klára Szerda 3. óra matus.klara@hunyadisopron.hu
Hegedüs Attila Csütörtök 7. óra hegedus.attila@hunyadisopron.hu
Hegedüsné K. Tünde Csütörtök 3. óra hegedusne.tunde@hunyadisopron.hu
Tóth Károly Kedd 8-12 között Ev. Lelk. Hivatal karoly.toth@lutheran.hu
Pelikán András   apelikan@gmail.com
Drüszler Edit Szerda 2. óra druszler.edit@hunyadisopron.hu
Telek Máté Csütörtök 3. óra telek.mate@hunyadisopron.hu
Iván Izabella Szerda 4. óra ivan.izabella@hunyadisopron.hu
Balics Márta Szerda 3. óra balics.marta@hunyadisopron.hu
Marics István Plébánián előre egyeztetett időpontban imarics@gmail.com

 

 
Hírek szülőknek

       ---------------------------

     Papírgyűjtés

       ---------------------------

 

Hunyadis iskolahívogató videó

---------------------------

-----------------------------Iskolai szociális segítő

 

__________


Segítsen adója 1%-ával

           __________

Utalásos étkezés fizetés

Bankkártyás étkezés befizetés

-------------------

HUNYADI BARANGOLÓK CSAPATA

Szeretettel várunk Barátaiddal együtt az új tanévben is!

Hírek diákoknak

karakterek.docx

Talált tárgyak

Tisztelt Szülők!

 

Tanév végéig rengeteg elhagyott ruhanemű halmozódott fel az iskola talált tárgyak gyűjtőjében.

Sajnos nem áll módunkban tovább tárolni.

Kérjük, akinek elveszett ruhája, cipője, stb. a tanév során, legyen kedves átnézni a gyűjtőt július 15-ig.

A határidő után itt maradó holmikat ruhaadományként elszállítjuk.

A kép csak illusztráció!